„Jednička“  Prvorozený miláček hostů.

Narozena jako první. Naše absolutní euforie.

„Jednička“ má 3 lůžka, čtvrté je možné ve formě přistýlky. Svou rozlohou 30 m2 je standardním pokojem, ale svým šikmým otevřeným stropem se stává neobyčejnou kráskou. Je vysoká 5 metrů a zdobí jí historický krov přes který uvidíte až do špičky střechy. Výhled na šumavské nebe a hvězdy Vám poskytne střešní okno.

„Jednička“ má svoji vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a WC. K základnímu vybavení patří ručníky, osušky, mýdla a fén. V pokoji najdete stolek s posezením, rychlovarnou konvici a menší ledničku. Příjemným doplňkem je venkovní posezení před vchodem do pokoje na pavlači, která je situována ve vnitřním traktu dvora.

DSC_7240_uprava             DSC_7203_uprava            DSC_7108_uprava            

Cena

pokoj  „Jednička“  obsazen 3 osobami  /1200,- Kč za noc/

pokoj  „Jednička“  obsazen 2 osobami  /1000,- Kč za noc/

pokoj  „Jednička“  obsazen 1 osobou    / 800,- Kč za noc /

Přistýlka je s příplatkem 250,- Kč na noc.„Dvojka“  Milovnice umění.

Narodila se sice jako druhá. Zato s talentem umělkyně.

Krakovická „Dvojka“ se inspirovala krásou „Jedničky“ a tak jsou si podobné, co do velikosti a vybavení. Celý její prostor je také otevřen až do špičky střechy a ozdoben historickým krovem. Standardně je vybavena třemi lůžky, čtvrté je možné ve formě přistýlky. Má svojí vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a WC, ručníky, osušky, mýdla a fén. Na úschovu dobrot je připravena menší lednička, ke konzumaci stolek s židličkami. Před vchodem do „Dvojky“ je také k dispozici malé venkovní posezení na pavlači. Její největší ozdobou jsou ručně malované kopie obrazů nizozemského malíře Vincenta van Gogha a skládaná keramická mozaika ve sprchovém koutě.

                               

Cena

pokoj  „Dvojka“  obsazen 3 osobami  /1200,- Kč za noc/

pokoj  „Dvojka“  obsazen 2 osobami  /1000,- Kč za noc/

pokoj  „Dvojka“  obsazen 1 osobou    /800,- Kč za noc /

Přistýlka je s příplatkem 250,- Kč na noc.„Trojka“  Romantická kráska.

Naše nejmladší. Nejsladší. A nejromantičtější.

Naše Krakovická dvoulůžková „Trojka“ je opravdový mazánek. Je o malinko menší než „Jednička“ a „Dvojka“ ale celý její prostor je také otevřen až do špičky střechy a ozdoben historickým krovem. Najdete v ní manželskou postel, stolek s židličkami, ledničku, komodu a vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a WC. Ručníky, osušky, mýdla a fén jsou již samozřejmostí. No a také v ní najdete spoustu dalších záležitostí, kterými jsme jí vyzdobili. Fotografie, obrazy, historické doplňky…. Zkrátka romantička, tak trochu rozmazlená :-). A ani před vchodem do „Trojky“ nechybí malé venkovní posezení na pavlači.

         

Cena

pokoj  „Trojka“  obsazen 2 osobami  /1000,- Kč za noc/

pokoj  „Trojka“  obsazen 1 osobou    /800,- Kč za noc /Pro všechny pokoje dále platí, že…..

…děti do tří let u nás mají ubytování zdarma 🙂

…pokud cestujete i s nejmenším členem rodiny a nemáte cestovní postýlku, nevadí. Zapůjčíme Vám naší krásnou dřevěnou zdarma 🙂

…pokud máte zvířecího kamaráda, který se chce ubytovat s Vámi, prosíme informujte nás o předem. Vzhledem k našim psím kamarádům ubytováváme Vaše pouze po předchozí dohodě. Poplatek za pejska je u nás 100,- Kč za noc.

A to už je všechno. Až se rozhodnete, zavolejte Doru na telefon 603 715 703, nebo napište mail na dora@krakovice.cz. Těším se na viděnou 🙂

Dora