Dílna Krakovice

„Dílna Krakovice“ je taková „mini“ autorská značka, úzce spjata se stavením Krakovice. Navrhuji a vyrábím dekorace a ozdoby pro radost, hlavně minerální náramky a mozaikové šperky. Jsou vyrobené přímo tady na Krakovici, uprostřed přírody, v krásném prostředí historického kamenného statku.

Mým původním povoláním a velikou vášní je grafika a navrhování, s ruční výrobou malinkých radostí 🙂 Ve špercích, které navrhuji a tvořím, se objevují mé dvě největší „posedlosti“, kámen a mozaika. Mozaikové série jsou šperky z miniaturních nano-keramických kostiček, vsazených do speciálních lůžek. Kamenné jsou náramky z čistě přírodních minerálních korálků, plných Krakovické energie, já jim říkám, takové „čiré radosti na ruku“ 🙂

Když si u nás budete chtít něco koupit, ať už jako suvenýr z návštěvy na Krakovici, nebo jako malé šumavské potěšení, nejlépe uděláte když přijedete a sami si vyberete co se Vám líbí. Zatím používáme k vystavení prostory penzionu, časem bychom rádi vyčlenili jednu malou klenutou stáj k malé prodejní galerii.

Ale díky Vašemu milému zájmu se mi podařilo dodělat a zprovoznit i FB stránky, které se věnují jenom těmto „malým radostem“ 🙂 Můžete si je tam v klidu prohlédnout, něco si o nic přečíst, dají se i zakoupit. Pokud by jste si některý oblíbili a přáli si ho „přivlastnit“ 🙂 tak můžete objednávat, buď přímo u mne přes zprávy a mail, nebo přes Fler.

https://www.fler.cz/dilna-krakovice

Vyzvednout lze buď u nás osobně, nebo zasílám poštou.

Ať Vám výrobky z Dílny Krakovice dělají radost po dlouhou dobu!  Dora